Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Alla olevassa kalenterissa kaikki jo varatut päivät. Jos ei muuta mainita, niin yleisesti ottaen keikat alkavat klo 22 jälkeen, joten samalle päivämäärälle voi mahtua myös toinen aikaisempi keikka. 

 

2020

29.8. @ Lieto klo 16 -01

 

2019

La 5.1. @ Tampere

La 12.1. @ Turku  - 22

La 19.1. @ Turku klo 18 -22

La 26.1. @ Kaarina klo 18 -19

La 26.1. @ Raisio klo 20 -21

La 26.1. @ Turku klo 22 -23.30

Pe 1.2. @ Turku klo 18 -19

La 2.2. @ Turku klo 18 -21

Pe 15.2. @ Raisio klo 16 -21

Pe 15.2. @ Turku klo 22 -23.30

La 16.2. @ Turku klo 16 -18

La 16.2. @ Sauvo klo 22 -

La 23.2. @ Rauma

La 2.3. @ Turku klo 18 -19

La 2.3. @ Raisio klo 20 -21

La 2.3. @ Piikkiö klo 23

Pe 8.3. @ Tampere klo 22.30

La 9.3. Tampere klo 22.30

To 14.3. @ Lohja klo 14 -16

Pe 5.4. @ Turku klo 18 -22

La 6.4. @ Turku klo 22 -23

La 6.4. @ Turku klo 00-03

Pe 12.4. @ Uusikaupunki

La 13.4. @ Salo

To 18.4. @ Naantali klo 18 -21

Pe 19.4. @ Naantali klo 18 -21

Pe 19.4. @ Turku klo 22

La 20.4. @ Raisio klo 12 -18

La 20.4. @ Naantali klo 19 -22

La 27.4. @ Raisio

Ti 30.4. @ Turku klo 18 -23

Ke 1.5. @ Turku klo 18 -22

La 4.5. @ Säkylä klo 18 -21

La 18.5. @ Kaarina klo 16 -17

La 18.5. @ Turku klo 20 -

Pe 24.5. @ Krookila klo 10 -16

Pe 24.5. @ Uusikaupunki 20 -23.30

La 25.5. @ Raisio klo 22 -

To 30.5. @ Rymättylä klo 18 -

La 1.6. @ Turku klo 14 -15

La 1.6. @ Tampere klo 22 -

Ke 5.6. @ Turku klo 18 -20

La 15.6. @ Raisio

Pe 28.6. @ Salo klo 20 -22

La 29.6. @ Turku

Pe 5.7. @ Naantali klo 15 -22

To 11.7. @ Rauma klo 16 -18

Pe 12.7. @ Turku klo 19 -22

La 13.7. @ Sauvo 

To 18.7. @ Pori

La 20.7. @ Naantali 22 -

La 27.7. @ Turku klo 11 -13

La 27.7. @ Kaarina klo 14 -00

La 3.8. @ Kustavi klo 11 -13

La 3.8. @ Kustavi klo 20 -

La 10.8. @ Salo klo 22 -

La 17.8. @ Uusikaupunki klo 20 -

La 24.8. @ Mathildedal klo 20 -

La 31.8. @ Rymättylä

La 7.9. @ Turku 

Pe 20.9. @ Tampere klo 22 -

La 21.9. @ Tampere klo 22 -

La 28.9. @ Säkylä klo 23 -

La 5.10. @ Turku

Pe 1.11. @ Pori

 

 

2018

La 6.1. @ Kauttua

Pe 12.1. @ Pori

La 13.1. @ Pori

La 13.1. @ Turku klo 15.30 -20.30

Pe 2.2. @ Rauma

La 3.2. @ Turku klo 15 -19

La 3.2. @ Rauma

La 17.2. @ Pori

Su 18.2. @ Raisio klo 15 -18

Pe 2.3. @ Turku

Su 11.3. @ Säkylä

Su 1.4. @ Vehmaa

La 14.4. @ Kaarina

Su 29.4. @ Helsinki

Pe 4.5. @ Turku klo 16 -19

La 5.5. @ Turku

La 26.5. @ Piikkiö 15 -20.30

La 26.5. @ Turku 

Pe 1.6. @ Raisio

La 2.6. @ Säkylä

La 16.6. @ Pori klo 18 -20

Pe 22.6. @ Parainen klo 18 -20

La 30.6. @ Uusikaupunki klo 20 -

Su 1.7. @ Helsinki

Pe 6.7. @ Helsinki

La 7.7. @ Uusikaupunki klo 21 -

Pe 13.7. @ Uusikaupunki klo 20 -

La 14.7. @ Moisio klo 20 -22

To 19.7. @ Rauma klo 16 -20

Pe 20.7. @ Pori klo 19 -23

La 21.7. @ Turku klo 18 -21

Pe 27.7. @ Uusikaupunki klo 20 -

La 28.7. @ Petäjävesi

Su 29.7. @ Uusikaupunki klo 16 -19

Pe 3.8. @ Turku

La 4.8. @ Rusko

Pe 10.8. @ Turku

La 11.8. @ Keuruu

La 18.8. @ Turku klo 19 -20

To 23.8. @ Turku klo 16 -17

Pe 24.8. @ Naantali

La 25.8. @ Brännskär klo 18 -21

Pe 31.8. @ Merimasku klo 18 -21

Pe 7.9. @ Naantali klo 18 - 22

La 8.9. @ Espoo

Pe 14.9. @ Naantali 

La 15.9. @ Piikkiö

Pe 21.9. @ Pori

La 22.9. @ Pori

Pe 28.9. @ Kyrö

La 29.9. @ Parainen klo 18 -19.30

La 29.9. @ klo 22 -1.30 Naantali

Pe 5.10. @ Turku

La 6.10. @ Espoo klo 15 -21

La 6.10. @ Espoo klo 22 -01

La 13.10. @ Kaarina klo 18 -19

La 13.10. @ Raisio klo 20 -21

La 13.10. @ Turku klo 22 -00

La 20.10. @ Turku klo 18 -19

La 20.10. @ Turku klo 22 -01

La 27.10. @ Turku klo 16.30 -17.30

La 17.11. @ Raisio klo 12 -18

La 17.11. @ Raisio

Pe 23.11. @ Turku klo 17 -20

Pe 23.11. @ Turku klo 22 -01

Ke 5.12. @ Naantali klo 19 -21

La 8.12. @ Turku klo 15 -16

La 8.12. @ Turku klo 22 -01

Pe 14.12. @ Piikkiö

Su 16.12. @ Turku klo 13 -15

Ma 31.12. @ Naantali

 

 2017

Pe 13.1. @ Pori

La 14.1. @ Pori

La 28.1. @ Urjala

Pe 3.2. @ Turku

La 18.2. @ Turku

La 25.2. @ Turku

Pe 3.3. @ Turku klo 16 -19

La 4.3. @ Turku

La 18.3. @ Säkylä

La 25.3. @ Sauvo

 1.4. @ Tampere

La 8.4. @ Paimio klo 12 -15

To 13.4. @ Kaarina

La 15.4. @ Turku

Pe 21.4. @ Paimio klo 16 -18

Ma 24.4. @ Piispanristi klo 17 -21

La 29.4. @ Turku

Pe 5.5. @ Turku klo 17 -21

La 6.5. @ Helsinki

Pe 12.5. @ Turku klo 16 -19

La 13.5. @ Tampere klo 17 -20

Ke 24.5. @ Dragsfjärd klo 18 -21

Pe 26.5. @ Mathildedal

La 27.5. @ Espoo klo 12 -01

Su 28.5. @ Turku

Ke 7.6. @ Dragsfjärd klo 19 -22 

La 10.6. @ Piikkiö

La 17.6. @ Turku

Ke 21.6. @ Dragsfjärd klo 19 -22

To 22.6. @ Kouvola

Pe 23.6. @ Lappi Tl

La 24.6. @ Turku klo 19 -21

La 24.6. @ Lappi Tl 

To 29.6. @ Aura

Pe 30.6. @ Naantali klo 17 -22

La 1.7. @ Rusko

Ke 5.7. @ Dragsfjärd klo 19 -22

Pe 7.7. @ Lammi

La 15.7. @ Ylöjärvi

Ke 19.7. @ Dragsfjärd klo 19 -22

La 22.7. @ Eurajoki

To 27.7. @ Hirvensalo klo 18.30 -20

Pe 28.7. @ Kakskerta

La 29.7. @ Helsinki

Ke 2.8. @ Dragsfjärd klo 19 -22

Pe 4.8. @ Turku klo 16 -19

La 5.8. @ Luumäki

Pe 11.8. @ Lammi

La 12.8. @ Koski Tl

Pe 18.8. @ Turku klo 20 -22

La 19.8. @ Uusikaupunki klo 16 -20

La 19.8. @ Kauttua

Pe 25.8. @ Turku

La 26.8. @ Suikkila klo 15 -22.30

La 2.9. @ Kauttua

Pe 8.9. @ Rauma

La 30.9. @ --- varaus klo 18 - 22 ---

Pe 6.10. @ Turku klo 19 -22.30

La 7.10. @ Rauma

Pe 13.10. @ Espoo klo 21 -23

La 14.10. @ Turku

Pe 20.10. @ Turku

La 21.10 @ Turku klo 22 - 01

Pe 3.11. @ Turku klo 21 -23

Pe 10.11. @ Suikkila klo 18 -21

La 11.11. @ Valkeakoski

La 18.11. @ Sastamala

Pe 24.11. @ Turku  

La 25.11. @ Turku

Pe 1.12. @ Turku klo 18 -22

Pe 8.12. @ Turku

To 14.12. @ Turku klo 17 -20

Pe 15.12. @ Rauma

La 16.12. @ Honkajoki

Su 17.12. @ Turku klo 12.30 -14.30

 

2016

La 2.1. @ Turku

Pe 8.1. @ Pori

La 9.1. @ Pori

Pe 15.1. @ Turku

La 16.1. @ Säkylä

La 23.1. @ Parainen klo 15

Su 24.1. @ Turku

La 13.2. @ Turku

Ti 16.2. @ Turku klo 11 -12

Ke 17.2. @ Turku

Pe 19.2. @ Turku

La 20.2. @ Piikkiö klo 19 -22

La 20.2. @ Säkylä

Su 28.2. @ Turku

La 12.3. @ Raisio

La 19.3. @ Sauvo

Pe 25.3. @ Uusikaupunki

La 26.3. @ Säkylä

La 16.4. @ Koski Tl

La 23.4. @ Turku

Pe 29.4. @ Lappi

La 30.4. @ Turku klo 18 -21.30

La 30.4. @ Turku klo 23 -

Su 1.5. @ Turku klo 14 -16

Pe 6.5. @ Turku klo 16 -19

La 7.5. @ Turku klo 15 -17

La 7.5. @ Säkylä

Pe 13.5. @ Turku klo 18 -20

La 14.5. @ Turku

Pe 20.5. @ Turku klo 18

Pe 20.5. @ Rauma klo 23

La 21.5. @ Turku klo 19 

Pe 27.5. @ Uusikaupunki

La 28.5. @ Turku klo 18 -21.30

La 28.5. @ Taivassalo 22.30

La 4.6. @ Pori klo 12.30 -16

La 4.6. @ Kankaanpää klo 16 -18

La 4.6. @ Turku klo 21 -23

Ke 8.6. @ Turku klo 18 -20

La 11.6. @ Kangasala

La 18.6. @ Salo klo 18 - 22

Pe 24.6. @ Lappi

La 25.6. @ Lappi

Pe 1.7. @ Turku

La 2.7. @ Taivassalo

La 9.7. @ Mathildedal

La 16.7. @ Nousiainen klo 18 -22

La 16.7. @ Koski Tl klo 23 -

La 23.7. @ Turku klo 19 -01

Pe 29.7. @ Turku klo 19 -22

La 30.7. @ Lahti

Pe 5.8. @ Turku klo 16 -19

La 6.8. @ Luumäki

Pe 12.8. @ Kauttua

La 13.8. @ Rauma klo 18 -20

La 13.8. @ Urjala

Pe 19.8. varattu

La 20.8. varattu klo 18 asti 

La 27.8. @ Sauvo

La 10.9. @ Rauma klo 17 -20

La 10.9. @ Säkylä

La 17.9. @ Uusikaupunki

La 24.9. @ Sauvo

La 1.10. @ Turku klo 18 -21

La 8.10. @ Uusikaupunki

La 15.10. @ Littoinen

La 22.10. @ Turku

Ke 26.10. @ Turku

Pe 28.10. @ Turku klo 18 

La 29.10. @ Muurla

Pe 4.11. @ Espoo

Pe 11.11. @ Kankaanpää

La 12.11. @ Uusikaupunki

Ke 16.11. @ Turku

To 17.11. @ Snappertuna

Pe 18.11. @ Vehmaa

La 19.11. @ Turku

La 26.11. @ Turku

Pe 2.12. @ Turku

La 3.12. @ Turku

Ma 5.12. @ Kankaanpää

La 10.12. @ Naantali

Su 11.12. @ Turku klo 11 -13

La 31.12. @ Salo

 

2015

  Pe 2.1. @ Turku

La 10.1. @ Lieto

Su 11.1. @ Kauttua klo 17 -20

La 17.1. @ Säkylä

La 14.2. @ Rymättylä

Pe 20.2. @ Turku

Pe 27.2. @ Turku

La 28.2. @ Sauvo

Su 1.3. @ Kauttua klo 17 -20

La 7.3. @ Koski Tl

Su 8.3. @ Turku

La 14.3. @ Turku

Su 15.3. @ Kauttua klo 17 -20

Pe 20.3. @ Riihimäki

La 21.3. @ Turku klo 18 -20

Ke 25.3. @ Turku klo 22 -24

La 11.4. @ Sauvo

La 18.4. @ Turku

Su 19.4. @ Kauttua klo 17 -20

La 25.4. @ Uusikaupunki

Pe 1.5. @ Mathildedal

Ke 13.5. @ Sauvo

La 16.5. @ Lappi

La 30.5. @ Uusikaupunki

Su 1.6. @ Kauttua

La 6.6. @ Lieto

Pe 12.6. @ Turku klo 16 -19

La 13.6. @ Turku klo 18 -19

La 13.6. @ Teersalo klo 21 -22.15

La 13.6. @ Lieto klo 23.30 -00.45

La 20.6. @ Mathildedal klo 15

La 11.7. @ Lieto klo 20 -22

La 11.7. @ Säkylä

La 25.7. @ Velkuanmaa

Su 26.7. @ Turku klo 18 -20

Pe 31.7. @ Mathildedal klo 20 -23

La 8.8. @ Kaarina klo 15

La 8.8. @ Lieto

La 15.8. @ Paimio klo 18 -22

La 22.8. @ Lieto

La 29.8. @ Sauvo

La 5.9. @ Parkano 

Pe 11.9. @ Turku klo 20 -21

La 12.9. @ Koski Tl

Su 20.9. @ Kauttua klo 17 -20

Su 11.10. @ Kauttua klo 17 -20

Pe 23.10. @ Vaihela klo 18-21

La 24.10. @ Koski Tl

Pe 30.10. @ Salo klo 21 -22.15

Pe 30.10. @ Lieto klo 23.30

Su 1.11. @ Turku klo 21

La 7.11. @ Säkylä

La 14.11. @ Vaihela klo 18 -21

La 14.11. @ Turku klo 23.30

Pe 20.11. @ Uusikaupunki

La 21.11. @ Turku

La 28.11. @ Lieto

Su 29.11. @ Kauttua klo 18 -21

La 5.12. @ Rymättylä

La 12.12. @ Littoinen klo 19 -22

La 12.12. @ Turku klo 22 

Su 13.12. @ Lempäälä

Ke 16.12. @ Turku klo 22-24

La 19.12. @ Turku klo 14-16

La 19.12. @ Turku klo 19 

Su 20.12. @ Turku

To 31.12. @ Piikkiö