Alla olevassa kalenterissa kaikki jo varatut päivät. Jos ei muuta mainita, niin yleisesti ottaen keikat alkavat klo 22 jälkeen, joten samalle päivämäärälle voi mahtua myös toinen aikaisempi keikka.

--- varattu --- merkinnällä olevat keikkapäivät voivat myös olla mahdollisia. Kysy! 

 

2024

La 20.1. @ Lappi

La 3.2. @ Vehmaa

La 10.2. @ Turku klo 10-14

Pe 16.2. @ Raisio

La 24.2. @ Aura

La 23.3. @ Turku klo 17-20

La 23.- su 24.3. @ ---varattu---

La 13.4. @ Turku

La 20.4. @ Särkisalo

La 27.4. @ Turku

La 4.5. @ Pori

To 9.5. @ Lappi klo 18-21

La 11.5. @ Turku klo 17-21

To 16.5. @ Snappertuna

La 25.5. @ Mathildeldal klo 19-21

Su 26.5. @ Kauttua klo 18-21

To 6.6. @ Ypäjä klo 17-20

Pe 14.6. @ Mynämäki 

Su 16.6. @ Paimio klo 14-15

Pe 21.6. @ Uusikaupunki klo 18-21

La 22.6. @ Uusikaupunki klo 16-19

Pe 5.7. @ ---varattu---

Pe 12.7. @ Turku klo 18-21

La 13.7. @ ---varattu---

Pe 19.7. @ Hakkenpää klo 20-22

Ti 23.7. @ Mynämäki klo 14-17

La 27.7. @ Kustavi klo 12-15

La 27.7. @ Turku klo 20-22

Ke 31.7. @ Mynämäki

La 10.8. @ Lieto klo 17-20

La 17.8. @ ---varattu---

Pe 30.8. @ Turku klo 18-21

La 31.8. @ Yläne klo 18-21

Ke 4.9. @ Raasepori

la 7.9. @ Loppi

la 14.9. @ Paimio

La 28.9. @ Kaarina

La 12.10. @ Turku

Pe 18.10. @ Turku

Pe 6.12. @ Lappi

 

 

2023

La 25.2. @ Sauvo

La 15.4. @ Naantali

Pe 21.4. @ Naantali

La 29.4. @ Akaa

Pe 5.5. @ Turku

La 20.5. @ Naantali

Pe 26.5. @ Naantali

La 27.5. @ Kaarina

Su 28.5. @ Turku klo 12-14

Pe 2.6. @ Turku klo 20-22

La 3.6. @ Särkisalo klo 22-

Ti 6.6. @ Turku klo 17:30-20

To 8.6. @ Snappertuna

La 10.6. @ Turku 

To 15.6. @ Turku klo 18-22

To 22.6. @ Turku klo 13-15

Pe 23.6. @ Uusikaupunki klo 18-21

Pe 23.6. @ Naantali klo 22-

Pe 30.6. @ Köyliö

La 1.7. @ Ylhäinen klo 17-19

La 8.7. @ Koski Tl klo 22-

To 13.7. @ Kokemäki klo 22-01

Pe 14.7. @ Turku klo 21-23

La 15.7. @ Parainen

Pe 21.7. varattu klo 18-

La 22.7. varattu klo 21 asti

La 22.7. @ Naantali klo 22-01

Su 23.7. @ Turku klo 13:30-14:30

Ke 26.7. @ Koski tl klo 20-23

To 27.7. @ Naantali klo 17-21.30

La 29.7. @ Karuna klo 23-01

Ke 2.8. @ Uusikaupunki klo 16-19

La 5.8. @ Turku 18-22

La 5.8. @ Naantali klo 22:30-01 

Su 6.8. @ Kauttua klo 18-21

La 12.8. @ Paimio 

To 17.8. @ Turku klo 12-19

La 19.8. @ Loimaa klo 18-21

La 26.8. @ Loppi

Pe 1.9. @ Turku klo 20-22

La 2.9. @ Naantali 

La 9.9. @ Rymättylä

Pe 15.9. @ Naantali 

La 16.9. @ Turku klo 21-23:30

Ke 20.9. @ Raasepori

Pe 22.9. @ Online-keikka klo 19-20

Pe 22.9. @ Turku klo 22-01

Pe 29.9. @ Naantali

Pe 6.10. @ Turku klo 19-22

La 7.10. @ Turku klo 21-23

La 14.10. @ Kaarina

La 28.10. @ Riihimäki

Pe 3.11. @ Pori

La 25.11. @ Turku klo 22-00

Pe 1.12. @ Pori

La 2.12. @ Raisio klo 10-13

La 2.12. @ Turku klo 19-

Ti 5.12. @ Parainen klo 19.30-22.30

La 16.12. @ Raisio klo 20-22

Su 17.12. @ Turku klo 14-16

 

 

2022

Su 20.3. @ Kauttua klo 18 -21

La 26.3. @ Turku 

La 9.4. @ Kaarina

La 16.4. @ Sastamala

La 23.4. @ Turku

La 30.4. @ Raisio

La 7.5. @ Pori

Pe 13.5. @ Naantali klo 21 -01

La 14.5. @ Salo klo 18-20

La 14.5. @ Naantali klo 21 -01

La 21.5. @ Raisio klo 19 -

Pe 27.5. @ Turku

La 4.6. @ Turku

Ti 7.6. @ Turku klo 18 -20

La 11.6. @ Kauttua

To 16.6. @ Ypäjä klo 18 -20

La 18.6. @ Naantali

Su 19.6. @ Kaarina klo 13 -15

Pe 24.6. @ Uusikaupunki klo 18 -21

La 25.6. @ Luvia

Pe 1.7. @ Lahti

La 2.7. @ Kaarina klo 22:30

La 2.7. @ Piikkiö

Pe 8. - Su 10.7. --- varattu ---

To 14.7. @ Naantali

La 16.7. @ Sauvo

Pe 22.7. @ Naantali

La 23.7. @ Hämeenlinna

To 28.7. @ Naantali

Pe 29.7. @ Naantali

La 30.7. @ Turku klo 12 -14

La 30. - Su 31.7. @ Vepsä

La 6.8. @ Inkoo

Su 7.8. @ Kauttua

La 13.8. @ Askainen klo 18:30 -22

La 20.8. @ Naantali klo 13 -17:30

La 20.8. @ Raisio klo 18 -21

La 20.8. @ Koski Tl klo 22 -24

La 10.9. @ Kaarina

La 24.9. @ Snappertuna

Pe 30.9. @ Raisio

La 1.10. @ Ypäjä

La 29.10. @ --- varattu ---

La 5.11. @ Naantali

Su 13.11. @ Kauttua klo 18 -21

La 19.11. @ Lahti

La 26.11. @ Eura

La 3.12. @ Kaarina

La 10.12. @ Kokemäki

La 17.12. @ Turku klo 13 -16

 

 

2021

Pe 26.3. @ Turku

Pe 23.4. @ Pori

Ti 8.6. @ Turku klo 18 -20

La 12.6. @ Parainen

Pe 18.6. @ Naantali klo 18.30 -00.30

Pe 25.6. @ Naantali klo 22 -01

La 26.6. @ Naantali klo 18 -21.30

La 26.6. @ Naantali klo 22 -01

Ke 30.6. @ Turku

La 3.7. @ Lieto klo 16 -01

La 10.7. @ Kustavi klo 20 -22

Pe 16.7. @ Kaarina klo 17 -20

La 17.7. @ Rymättylä klo 21 -23

Ke 21.7. @ Rauma klo 18 -20

Pe 23.7. @ Turku

Ti 27.7. @ Koivula klo 14 -15

La 7.8. @ Littoinen

La 14.8. @ Piikkiö klo 18 -20

Pe 20.8. @ Velkua

La 28.8. @ Kaarina

Pe 3.9. @ Velkua

La 11.9. @ Kaarina klo 18 -22

La 13.11. @ Piikkiö klo 18 -20

La 13.11. @ Raisio klo 21 -00

Pe 3.12. @ Turku klo 20 -23

To 9.12. @ Rymättylä klo 13 -16

Pe 10.12. @ Piikkiö 

 

2020

Pe 10.1. @ Turku klo 21 

Pe 17.1. @ Turku klo 23 -02

La 18.1. @ Turku klo 16 -01

Pe 24.1. @ Riihimäki klo 21 -23

La 25.1. @ Turku klo 19 -01

Pe 31.1. @ Pori klo 22 -01

La 1.2. @ Pori klo 22 -01

Ti 4.2. @ Turku klo 16 -18

La 8.2. @ Turku klo 18 -22

La 8.2. @ Turku klo 23 -01

Pe 14.2. @ Loimaa

La 15.2. @ Raisio klo 11 -14

Ma 17.2. @ Turku klo 14 -15

Ke 19.2. @ Turku klo 14 -15

Su 1.3. @ Turku klo 18 -23

Ti 3.3. @ Turku klo 17 -19

Pe 6.3. @ Lahti klo 19 -01

La 7.3. @ Raisio klo 20 -22

La 7.3. @ Säkylä klo 23.30 -02

La 14.3. @ Järvenpää 

La 21.3. @ Kaarina klo 20 -22

La 21.3. @ Piikkiö klo 23 -01

La 4.4. @ Raisio klo 18 -21

La 4.4. @ Turku 22 -00

Su 12.4. @ Pori klo 23 -02

Pe 15.5. @ Kaarina klo 19 -20

Ti 2.6. @ Turku klo 18 -20

Pe 12.6. @ Naantali klo 18 -22

La 13.6. @ Raisio 

La 13.6. @ Koski Tl klo 22 -01.30

To 18.6. @ Turku klo 13 -14.30

La 4.7. @ Velkua

Pe 17.7. @ Naantali 

La 18.7. @ Uusikaupunki

Pe 31.7. @ Velkua

La 1.8. @ Parainen klo 21 -23

Ti 4.8. @ Kaarina klo 19.30 -21.30

Pe 7.8. @ Velkua

La 8.8. @ Turku klo 20 -00

La 15.8. @ Piikkiö klo 17 -19

La 15.8. @ Kaarina klo 20 -22

La 15.8. @ Raisio klo 23 -01

Pe 21.8. @ Turku klo 21 -01

La 22.8. @ Kaarina klo 18 -21

Su 23.8. @ Turku klo 51.30 -16.30

La 29.8. @ Hajala klo 17 -20

La 29.8. @ Lieto klo 21 -23

La 5.9. @ Naantali klo 18 -22

La 12.9. @ Kaarina klo 19 -21

La 12.9. @ Turku klo 22 -00

Ke 16.9. @ Turku klo 21 -00

La 26.9. @ Lappila klo 16 -01

Pe 16.10. @ Turku klo 17-23

La 17.10. @ Hollola

Pe 23.10. @ Turku 

La 21.11. @ Raasepori 

Su 13.12. @ Online klo 12-15

Pe 18.12. @ Turku klo 14-15

To 31.12. @ Piikkiö klo 19 -

 

2019

La 5.1. @ Tampere

La 12.1. @ Turku  - 22

La 19.1. @ Turku klo 18 -22

La 26.1. @ Kaarina klo 18 -19

La 26.1. @ Raisio klo 20 -21

La 26.1. @ Turku klo 22 -23.30

Pe 1.2. @ Turku klo 18 -19

La 2.2. @ Turku klo 18 -21

Pe 15.2. @ Raisio klo 16 -21

Pe 15.2. @ Turku klo 22 -23.30

La 16.2. @ Turku klo 16 -18

La 16.2. @ Sauvo klo 22 -

La 23.2. @ Rauma

La 2.3. @ Turku klo 18 -19

La 2.3. @ Raisio klo 20 -21

La 2.3. @ Piikkiö klo 23

Pe 8.3. @ Tampere klo 22.30

La 9.3. Tampere klo 22.30

To 14.3. @ Lohja klo 14 -16

Pe 5.4. @ Turku klo 18 -22

La 6.4. @ Turku klo 22 -23

La 6.4. @ Turku klo 00-03

Pe 12.4. @ Uusikaupunki

La 13.4. @ Salo

To 18.4. @ Naantali klo 18 -21

Pe 19.4. @ Naantali klo 18 -21

Pe 19.4. @ Turku klo 22

La 20.4. @ Raisio klo 12 -18

La 20.4. @ Naantali klo 19 -22

La 27.4. @ Raisio

Ti 30.4. @ Turku klo 18 -23

Ke 1.5. @ Turku klo 18 -22

La 4.5. @ Säkylä klo 18 -21

La 18.5. @ Kaarina klo 16 -17

La 18.5. @ Turku klo 20 -

Pe 24.5. @ Krookila klo 10 -16

Pe 24.5. @ Uusikaupunki 20 -23.30

La 25.5. @ Raisio klo 22 -

To 30.5. @ Rymättylä klo 18 -

La 1.6. @ Turku klo 14 -15

La 1.6. @ Tampere klo 22 -

Ke 5.6. @ Turku klo 18 -20

La 8.6. @ Turku klo 20 -23.30

To 13.6. @ Turku klo 19 -20

Pe 14.6. @ Naantali klo 22 -

La 15.6. @ Raisio

Pe 21.6. @ Säkylä 12 -15

Pe 21.6. @ Naantali klo 17 -21.30

La 22.6. @ Naantali klo 17 -21.30

La 29.6. @ Turku

Pe 5.7. @ Velkua klo 15 -22

La 6.7. @ Turku klo 12 -17

To 11.7. @ Rauma klo 16 -18

Pe 12.7. @ Turku klo 19 -22

La 13.7. @ Sauvo klo 22 -02 

To 18.7. @ Pori

La 20.7. @ Turku klo 12 -17

La 20.7. @ Naantali klo 18 -00

Ke 24.7. @ Naantali klo 20 -23

To 25.7. @ Naantali klo 20 -23

Pe 26.7. @ Turku klo 12 -17

La 27.7. @ Turku klo 12 -17

La 27.7. @ Luvia klo 22 -02

Pe 2.8. @ Naantali 23 -03

La 3.8. @ Kustavi klo 11 -13

La 3.8. @ Kustavi klo 20 -22

La 3.8. @ Naantali klo 23 -03

La 10.8. @ Turku klo 12 -17

La 10.8. @ Salo klo 22 -

Pe 16.8. @ Naantali klo 19 -22.30

La 17.8. @ Rauma klo 19 -20

La 17.8. @ Uusikaupunki klo 21 -

La 24.8. @ Mathildedal klo 20 -

Pe 30.8. @ Naantali klo 19 -22

La 31.8. @ Rymättylä klo 18 -22

La 7.9. @ Turku 

La 7.9. @ Piikkiö klo 23 -01

La 7.9. @ Kaarina klo 20 -22

La 14.9. @ Turku klo 16 -02

Pe 20.9. @ Tampere klo 22 -

La 21.9. @ Tampere klo 22 -

La 28.9. @ Kiukainen klo 18 -22

La 28.9. @ Säkylä klo 23 -

La 5.10. @ Turku klo 20 -22

La 5.10 @ Raisio klo 23 -01

Pe 11.10. @ Järvenpää klo 21 -01

Pe 18.10. @ Riihimäki klo 22 -

To 31.10. @ Turku klo 19 -23

Pe 1.11. @ Pori

La 2.11. @ Fuengirola > Espanja klo 22.30

Su 3.11. @ Fuengirola > Espanja klo 18

Su 3.11. @ Fuengirola > Espanja klo 20

Ti 5.11. @ Fuengirola > Espanja klo 20

Pe 8.11. @ Hyvinkää klo 20 -23

Pe 15.11. @ Tampere klo 22 -02

La 16.11. @ Lahti klo 22 -02

Pe 22.11. @ Salo klo 21 -23.30

La 23.11. @ Raisio klo 10 -13

La 23.11. @ Pori klo 20 -

Pe 29.11. @ Lahti klo 22 -01

La 30.11. @ Raisio klo 21 -00

To 5.12. @ Säkylä klo 21 -22.30

Pe 6.12. @ Helsinki  klo 20 -

La 7.12. @ Helsinki klo 20 -

Ma 9.12. @ Turku klo 23.30 -1.30

Pe 13.12. @ Raisio klo 19 -22

Pe 13.12. @ Lieto klo 24 -

La 14.12. @ Kaarina klo 18 -22

Su 15.12. @ Turku klo 12 -15

To 19.12. @ Turku klo 17 -18

La 21.12. @ Porvoo klo 21 -00

La 28.12. @ Säkylä klo 23 -03

Ti 31.12. @ Hollola klo 22 -01

 

 

2018

La 6.1. @ Kauttua

Pe 12.1. @ Pori

La 13.1. @ Pori

La 13.1. @ Turku klo 15.30 -20.30

Pe 2.2. @ Rauma

La 3.2. @ Turku klo 15 -19

La 3.2. @ Rauma

La 17.2. @ Pori

Su 18.2. @ Raisio klo 15 -18

Pe 2.3. @ Turku

Su 11.3. @ Säkylä

Su 1.4. @ Vehmaa

La 14.4. @ Kaarina

Su 29.4. @ Helsinki

Pe 4.5. @ Turku klo 16 -19

La 5.5. @ Turku

La 26.5. @ Piikkiö 15 -20.30

La 26.5. @ Turku 

Pe 1.6. @ Raisio

La 2.6. @ Säkylä

La 16.6. @ Pori klo 18 -20

Pe 22.6. @ Parainen klo 18 -20

La 30.6. @ Uusikaupunki klo 20 -

Su 1.7. @ Helsinki

Pe 6.7. @ Helsinki

La 7.7. @ Uusikaupunki klo 21 -

Pe 13.7. @ Uusikaupunki klo 20 -

La 14.7. @ Moisio klo 20 -22

To 19.7. @ Rauma klo 16 -20

Pe 20.7. @ Pori klo 19 -23

La 21.7. @ Turku klo 18 -21

Pe 27.7. @ Uusikaupunki klo 20 -

La 28.7. @ Petäjävesi

Su 29.7. @ Uusikaupunki klo 16 -19

Pe 3.8. @ Turku

La 4.8. @ Rusko

Pe 10.8. @ Turku

La 11.8. @ Keuruu

La 18.8. @ Turku klo 19 -20

To 23.8. @ Turku klo 16 -17

Pe 24.8. @ Naantali

La 25.8. @ Brännskär klo 18 -21

Pe 31.8. @ Merimasku klo 18 -21

Pe 7.9. @ Naantali klo 18 - 22

La 8.9. @ Espoo

Pe 14.9. @ Naantali 

La 15.9. @ Piikkiö

Pe 21.9. @ Pori

La 22.9. @ Pori

Pe 28.9. @ Kyrö

La 29.9. @ Parainen klo 18 -19.30

La 29.9. @ klo 22 -1.30 Naantali

Pe 5.10. @ Turku

La 6.10. @ Espoo klo 15 -21

La 6.10. @ Espoo klo 22 -01

La 13.10. @ Kaarina klo 18 -19

La 13.10. @ Raisio klo 20 -21

La 13.10. @ Turku klo 22 -00

La 20.10. @ Turku klo 18 -19

La 20.10. @ Turku klo 22 -01

La 27.10. @ Turku klo 16.30 -17.30

La 17.11. @ Raisio klo 12 -18

La 17.11. @ Raisio

Pe 23.11. @ Turku klo 17 -20

Pe 23.11. @ Turku klo 22 -01

Ke 5.12. @ Naantali klo 19 -21

La 8.12. @ Turku klo 15 -16

La 8.12. @ Turku klo 22 -01

Pe 14.12. @ Piikkiö

Su 16.12. @ Turku klo 13 -15

Ma 31.12. @ Naantali

 

 2017

Pe 13.1. @ Pori

La 14.1. @ Pori

La 28.1. @ Urjala

Pe 3.2. @ Turku

La 18.2. @ Turku

La 25.2. @ Turku

Pe 3.3. @ Turku klo 16 -19

La 4.3. @ Turku

La 18.3. @ Säkylä

La 25.3. @ Sauvo

 1.4. @ Tampere

La 8.4. @ Paimio klo 12 -15

To 13.4. @ Kaarina

La 15.4. @ Turku

Pe 21.4. @ Paimio klo 16 -18

Ma 24.4. @ Piispanristi klo 17 -21

La 29.4. @ Turku

Pe 5.5. @ Turku klo 17 -21

La 6.5. @ Helsinki

Pe 12.5. @ Turku klo 16 -19

La 13.5. @ Tampere klo 17 -20

Ke 24.5. @ Dragsfjärd klo 18 -21

Pe 26.5. @ Mathildedal

La 27.5. @ Espoo klo 12 -01

Su 28.5. @ Turku

Ke 7.6. @ Dragsfjärd klo 19 -22 

La 10.6. @ Piikkiö

La 17.6. @ Turku

Ke 21.6. @ Dragsfjärd klo 19 -22

To 22.6. @ Kouvola

Pe 23.6. @ Lappi Tl

La 24.6. @ Turku klo 19 -21

La 24.6. @ Lappi Tl 

To 29.6. @ Aura

Pe 30.6. @ Naantali klo 17 -22

La 1.7. @ Rusko

Ke 5.7. @ Dragsfjärd klo 19 -22

Pe 7.7. @ Lammi

La 15.7. @ Ylöjärvi

Ke 19.7. @ Dragsfjärd klo 19 -22

La 22.7. @ Eurajoki

To 27.7. @ Hirvensalo klo 18.30 -20

Pe 28.7. @ Kakskerta

La 29.7. @ Helsinki

Ke 2.8. @ Dragsfjärd klo 19 -22

Pe 4.8. @ Turku klo 16 -19

La 5.8. @ Luumäki

Pe 11.8. @ Lammi

La 12.8. @ Koski Tl

Pe 18.8. @ Turku klo 20 -22

La 19.8. @ Uusikaupunki klo 16 -20

La 19.8. @ Kauttua

Pe 25.8. @ Turku

La 26.8. @ Suikkila klo 15 -22.30

La 2.9. @ Kauttua

Pe 8.9. @ Rauma

La 30.9. @ --- varaus klo 18 - 22 ---

Pe 6.10. @ Turku klo 19 -22.30

La 7.10. @ Rauma

Pe 13.10. @ Espoo klo 21 -23

La 14.10. @ Turku

Pe 20.10. @ Turku

La 21.10 @ Turku klo 22 - 01

Pe 3.11. @ Turku klo 21 -23

Pe 10.11. @ Suikkila klo 18 -21

La 11.11. @ Valkeakoski

La 18.11. @ Sastamala

Pe 24.11. @ Turku  

La 25.11. @ Turku

Pe 1.12. @ Turku klo 18 -22

Pe 8.12. @ Turku

To 14.12. @ Turku klo 17 -20

Pe 15.12. @ Rauma

La 16.12. @ Honkajoki

Su 17.12. @ Turku klo 12.30 -14.30

 

2016

La 2.1. @ Turku

Pe 8.1. @ Pori

La 9.1. @ Pori

Pe 15.1. @ Turku

La 16.1. @ Säkylä

La 23.1. @ Parainen klo 15

Su 24.1. @ Turku

La 13.2. @ Turku

Ti 16.2. @ Turku klo 11 -12

Ke 17.2. @ Turku

Pe 19.2. @ Turku

La 20.2. @ Piikkiö klo 19 -22

La 20.2. @ Säkylä

Su 28.2. @ Turku

La 12.3. @ Raisio

La 19.3. @ Sauvo

Pe 25.3. @ Uusikaupunki

La 26.3. @ Säkylä

La 16.4. @ Koski Tl

La 23.4. @ Turku

Pe 29.4. @ Lappi

La 30.4. @ Turku klo 18 -21.30

La 30.4. @ Turku klo 23 -

Su 1.5. @ Turku klo 14 -16

Pe 6.5. @ Turku klo 16 -19

La 7.5. @ Turku klo 15 -17

La 7.5. @ Säkylä

Pe 13.5. @ Turku klo 18 -20

La 14.5. @ Turku

Pe 20.5. @ Turku klo 18

Pe 20.5. @ Rauma klo 23

La 21.5. @ Turku klo 19 

Pe 27.5. @ Uusikaupunki

La 28.5. @ Turku klo 18 -21.30

La 28.5. @ Taivassalo 22.30

La 4.6. @ Pori klo 12.30 -16

La 4.6. @ Kankaanpää klo 16 -18

La 4.6. @ Turku klo 21 -23

Ke 8.6. @ Turku klo 18 -20

La 11.6. @ Kangasala

La 18.6. @ Salo klo 18 - 22

Pe 24.6. @ Lappi

La 25.6. @ Lappi

Pe 1.7. @ Turku

La 2.7. @ Taivassalo

La 9.7. @ Mathildedal

La 16.7. @ Nousiainen klo 18 -22

La 16.7. @ Koski Tl klo 23 -

La 23.7. @ Turku klo 19 -01

Pe 29.7. @ Turku klo 19 -22

La 30.7. @ Lahti

Pe 5.8. @ Turku klo 16 -19

La 6.8. @ Luumäki

Pe 12.8. @ Kauttua

La 13.8. @ Rauma klo 18 -20

La 13.8. @ Urjala

Pe 19.8. varattu

La 20.8. varattu klo 18 asti 

La 27.8. @ Sauvo

La 10.9. @ Rauma klo 17 -20

La 10.9. @ Säkylä

La 17.9. @ Uusikaupunki

La 24.9. @ Sauvo

La 1.10. @ Turku klo 18 -21

La 8.10. @ Uusikaupunki

La 15.10. @ Littoinen

La 22.10. @ Turku

Ke 26.10. @ Turku

Pe 28.10. @ Turku klo 18 

La 29.10. @ Muurla

Pe 4.11. @ Espoo

Pe 11.11. @ Kankaanpää

La 12.11. @ Uusikaupunki

Ke 16.11. @ Turku

To 17.11. @ Snappertuna

Pe 18.11. @ Vehmaa

La 19.11. @ Turku

La 26.11. @ Turku

Pe 2.12. @ Turku

La 3.12. @ Turku

Ma 5.12. @ Kankaanpää

La 10.12. @ Naantali

Su 11.12. @ Turku klo 11 -13

La 31.12. @ Salo

 

2015

  Pe 2.1. @ Turku

La 10.1. @ Lieto

Su 11.1. @ Kauttua klo 17 -20

La 17.1. @ Säkylä

La 14.2. @ Rymättylä

Pe 20.2. @ Turku

Pe 27.2. @ Turku

La 28.2. @ Sauvo

Su 1.3. @ Kauttua klo 17 -20

La 7.3. @ Koski Tl

Su 8.3. @ Turku

La 14.3. @ Turku

Su 15.3. @ Kauttua klo 17 -20

Pe 20.3. @ Riihimäki

La 21.3. @ Turku klo 18 -20

Ke 25.3. @ Turku klo 22 -24

La 11.4. @ Sauvo

La 18.4. @ Turku

Su 19.4. @ Kauttua klo 17 -20

La 25.4. @ Uusikaupunki

Pe 1.5. @ Mathildedal

Ke 13.5. @ Sauvo

La 16.5. @ Lappi

La 30.5. @ Uusikaupunki

Su 1.6. @ Kauttua

La 6.6. @ Lieto

Pe 12.6. @ Turku klo 16 -19

La 13.6. @ Turku klo 18 -19

La 13.6. @ Teersalo klo 21 -22.15

La 13.6. @ Lieto klo 23.30 -00.45

La 20.6. @ Mathildedal klo 15

La 11.7. @ Lieto klo 20 -22

La 11.7. @ Säkylä

La 25.7. @ Velkuanmaa

Su 26.7. @ Turku klo 18 -20

Pe 31.7. @ Mathildedal klo 20 -23

La 8.8. @ Kaarina klo 15

La 8.8. @ Lieto

La 15.8. @ Paimio klo 18 -22

La 22.8. @ Lieto

La 29.8. @ Sauvo

La 5.9. @ Parkano 

Pe 11.9. @ Turku klo 20 -21

La 12.9. @ Koski Tl

Su 20.9. @ Kauttua klo 17 -20

Su 11.10. @ Kauttua klo 17 -20

Pe 23.10. @ Vaihela klo 18-21

La 24.10. @ Koski Tl

Pe 30.10. @ Salo klo 21 -22.15

Pe 30.10. @ Lieto klo 23.30

Su 1.11. @ Turku klo 21

La 7.11. @ Säkylä

La 14.11. @ Vaihela klo 18 -21

La 14.11. @ Turku klo 23.30

Pe 20.11. @ Uusikaupunki

La 21.11. @ Turku

La 28.11. @ Lieto

Su 29.11. @ Kauttua klo 18 -21

La 5.12. @ Rymättylä

La 12.12. @ Littoinen klo 19 -22

La 12.12. @ Turku klo 22 

Su 13.12. @ Lempäälä

Ke 16.12. @ Turku klo 22-24

La 19.12. @ Turku klo 14-16

La 19.12. @ Turku klo 19 

Su 20.12. @ Turku

To 31.12. @ Piikkiö